Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Man (22) in cel aangehouden voor schietpartij Zuid

100169 politie 4 1

De politie heeft dinsdag in het huis van bewaring in Rotterdam een 22-jarige man aangehouden als verdachte van betrokkenheid bij de schietpartij nabij een schoolplein aan de Rekkenbrink in Enschede op 28 oktober.

Directe aanleiding voor de schietpartij tussen twee rivaliserende Syrisch-orthodoxe families in oktober, was het tanken van diesel in een benzineauto. Tijdens snoeiwerkzaamheden in de omgeving van de schietpartij werd op 18 februari een vuurwapen aangetroffen. De politie onderzoekt nog of dit wapen is gebruikt bij de schietpartij.

Direct na die schietpartij startte de politie een groot onderzoek. Dat leidde in oktober al tot de aanhouding van drie Enschedeërs van 17,19 en 24 jaar, die nog steeds vast zitten. In november werden nog eens twee vrouwen van 23 en 25 jaar aangehouden. Zij zijn inmiddels weer op vrije voeten.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.