Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

65e editie Marinus Goedharttoernooi start 23 mei

176756 voetbalinhetdoel 1

De 65e editie van het Marinus Goedharttoernooi gaat maandag 23 mei van start. Woensdagavond was de loting voor het Enschedese voetbalkampioenschap, en hierin werden de finalisten van vorig jaar meteen aan elkaar gekoppeld. Enschedese Boys en Drienerlo spelen donderdag 26 mei tegen elkaar in de eerste ronde van het toernooi.

Vanwege het jubileum van het toernooi heeft de organiserende vereniging UDI alle Enschedese voetbalclubs uitgenodigd. Daarvan gaven alleen TVV, SVV, Eilermark en FC Twente aan niet te kunnen of willen deelnemen. Dat betekent dat er 22 verenigingen deelnemen.

Door de uitbreiding van zestien naar 22 deelnemers is ook het speelschema aangepast. In de eerste week worden er elf wedstrijden gespeeld. Hiervan plaats de helft zich direct voor de tweede ronde. Daarnaast krijgen nog vijf verliezers een wildcard, waarmee ze ook naar de volgende ronde gaan. Deze wildcards worden verloot.

Het MG-toernooi wordt gespeeld van maandag 23 mei tot en met zaterdag 11 juni. Alle wedstrijden beginnen om 19.00 uur op de velden van vv UDI op sportpark Wesselerbrink-Midden. Het speelschema voor de eerste ronde ziet er als volgt uit:

Maandag 23 mei

LSV - PW
Zuid Eschmarke - Vogido

Dinsdag 24 mei
Sportlust Glanerbrug - Tubanters
Sparta - BSC Unisson
Victoria 28 - Vosta

Woensdag 25 mei

FC Aramea - Sportclub Enschede
Rigtersbleek - UDI
FC Suryoye Mediterraneo - Emos

Donderdag 26 mei
Enschedese Boys - Drienerlo
Het Centrum - Phenix
Achilles Enschede - Avanti Wilskracht

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.