FC Twente krijgt mogelijk hulp vanuit het bedrijfsleven. Als de club het probleem met eventuele belastingclaims weet op te lossen, dan volgt er een actie onder bedrijven, die de club een extra garantstelling van vele miljoenen moet opleveren.
Initiatiefnemer is Hans Kroeze, directeur van de Asito Dienstengroep én FC Twente-fan. Kroeze heeft bedrijven benaderd die volgens hem bereid zijn samen garant te staan voor vele miljoenen. Dankzij die garantstelling kan FC Twente dan geld lenen om zijn zwakke liquiditeitspositie te versterken.
"De bereidheid bij het bedrijfsleven om te helpen is er", aldus Kroeze. "Maar die ondernemers willen wel weten welk risico ze lopen. Dat valt nu nog niet te zeggen. Als er duidelijkheid is, dan is die extra garantstelling binnen een paar dagen bij elkaar. Dat gaat lukken!"
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM