Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

AUDIO Jongeren spelen 24 uur videogames voor het goede doel

189982 xbox game spelen

Dertig jongeren gaan vrijdag in Enschede vanaf 18.00 uur, 24 uur lang onafgebroken videogames spelen om geld in te zamelen voor weeskinderen in Oekraïne.

De marathon vindt plaats in de Blikopener aan de Oldenzaalsestraat 75. De deur staat gedurende de marathon open voor bezoekers. Sympathisanten kunnen voor 2 euro meedoen aan onder meer een Mario Kart- of FIFA-toernooi.

'Het wordt een flinke uitdaging', laat medeorganisator Marlieke Laan weten aan TV Enschede FM. Laan vertelt in bovenstaand fragment meer over de actie en het weeshuis in Oekraïne.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.