Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Mogelijke boete voor winkeliers op Tweede Pinksterdag

191358 open winkel 1

Leden van de winkelierskoepel Winkelhart die hun zaak Tweede Pinksterdag (maandag 16 mei) openen, lopen het risico dat zij een boete krijgen.

Het bestuur van Winkelhart adviseert de leden deze dag de winkels dicht te houden. Maar voorzitter Rob Duursma vermoedt dat sommige leden zich daar niet aan zullen houden. Wij kiezen voor een eenduidige uitstraling.

Winkeliers die 16 mei toch open zijn, moeten de eventuele consequenties die vanuit de gemeente kunnen volgen, zelf aanvaarden. Het bestuur wijst de leden er op dat handhaving boetes zou kunnen uitdelen .

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.