Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

ChristenUnie op werkbezoek bij Newsroom Enschede

192180 newsroom uiterlijk

De Overijsselse ChristenUnie brengt deze week werkbezoeken aan media in de provincie. Woensdag gaat de statenfractie langs bij de Newsroom Enschede, de samenwerking tussen de Twentsche Courant Tubantia en TV Enschede FM.

De ChristenUnie wil met de werkbezoeken inzicht krijgen in het veranderende medialandschap, waarbij ook de samenwerking tussen media een belangrijk thema is. Bovendien vindt de fractie het belangrijk om te worden geïnformeerd over de toekomst van de geschreven pers. De veranderingen in het medialandschap hebben volgens de ChristenUnie ook een economische impact, omdat er banen verdwijnen. De ChristenUnie ziet geen directe rol weggelegd voor de politiek in het ondersteunen van onafhankelijke media, maar de partij noemt professionele journalistiek van grote betekenis is voor het functioneren van een democratische samenleving.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.