FC Twente is als vierde geëindigd in de VI-Stadiontest. Drie verslaggevers van het voetbalblad zijn door het seizoen heen onaangekondigd langs geweest bij alle achttien voetbalclubs. De Grolsch Veste werd beoordeeld met een 6,70.
Met dat cijfer hoeft FC Twente s Grolsch Veste slechts drie andere voetbaltempels voor zich te duiden. De Kuip van Feyenoord (6,92), De Galgenwaard van FC Utrecht (6,84) en de uiteindelijke winnaar De Vijvenberg van de Graafschap (7,25).
De verslaggevers van Voetbal International waren aanwezig bij de wedstrijd tegen Feyenoord op 10 april (0-1). Toen werd het 25-jarig bestaan van Vak P gevierd, wat de beoordeling van FC Twente zeker hielp, zo bleek uit de reacties van de verslaggevers. Een prachtig groot spandoek illustreert de verjaardag. Zitten is hier verboden, niet meezingen een doodzonde, drinken halen tijdens de wedstrijd nicht im frage. Een heerlijke, pure voetbalsfeer.
Heracles Almelo, rivalenclub van FC Twente, eindigde in de VI-Stadiontest gedeeld laatste met Sc Heerenveen. Zij kregen een 4.42.
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM