Volgens Jouke Jansen van Elizen Vastgoed ligt Go Planet momenteel bij de gemeente onder een vergrootglas . Zo zou de gemeente bij controles van evenementenhal Expo Twente op Go Planet veel strenger optreden dan bij concurrent Hangar 11 op het voormalige luchthaventerrein. Exploitant daarvan is sinds 2014 vastgoedondernemer Jan van Eck. Harde bewijzen hebben de ondernemers van Go Planet overigens niet voor hun vermoedens.
De strakke controle geldt voor meer ondernemers in publieksvermaak op Go Plane. Evenementenhal Expo Twente kreeg onlangs een last onder dwangsom opgelegd door de gemeente wegens herhaaldelijke geluidsovertredingen tijdens muziekevenementen eind vorig jaar. Een last onder dwangsom is een laatste waarschuwing. Bij de volgende overtreding wordt een boete opgelegd.
Dezelfde eisen
De gemeente Enschede laat weten zich niet te herkennen in de aantijgingen en zegt dat alle evenementenlocaties aan dezelfde eisen moeten voldoen en daarop allemaal steeds worden gecontroleerd.
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM