Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

AUDIO Nieuwe FC Twente documentaire vanavond op FOX Sports

193636 fctwente 28

De derde thermometer, FC Twente in Moskou . Dat is de naam van de nieuwe documentaire van Dirk Beers, over misschien wel dé meest heroïsche Europese wedstrijd van FC Twente, tegen Rubin Kazan. Dinsdagavond wordt de documentaire voor het eerst uitgezonden op FOX Sports.

In de documentaire wordt onder andere gesproken met voormalig FC Twente-spelers Wout Brama en Luuk de Jong, maar ook met bijvoorbeeld Jan van Halst. De wedstrijd van FC Twente tegen de Russische ploeg werd gespeeld in 2011, nadat het lang onbekend was of er überhaupt gespeeld zou worden, aangezien het twintig graden vroor.

FC Twente won uiteindelijk de wedstrijd met 2-0, dankzij goals van spits Luuk de Jong en verdediger Peter Wisgerhof. TV Enschede FM sprak met Dirk Beers, de documentairemaker van FOX Sports. Beluister het fragment hierboven terug. Bekijk hieronder de trailer van de documentaire.


© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.