Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Meer dan 100 bekeuringen bij bromfietsencontrole

194456 politie2 2

Bij een grote verkeerscontrole op scooters en bromfietsen deze woensdag in Enschede zijn meer dan 100 bekeuringen uitgeschreven. De controles werden gehouden aan de Gronausestraat en op het stationsplein.

De actie begon om 13:30 uur aan de Gronausestraat, waar 45 brom- of snorfietsen in vier uur tijd gecontroleerd werden. Het merendeel van de boetes (12) werd uitgedeeld omdat het voertuig was opgevoerd. Daarnaast zijn er ook boetes uitgedeeld voor een ongeldig of verlopen rijbewijs, een valse kentekenplaat, het niet dragen van een helm of het niet handsfree bellen tijdens het rijden.

Vanaf 18:30 uur werd de actie voorgezet op het stationsplein. Hier werden 58 brom- of snorfietsen gecontroleerd in tweeënhalfuur tijd. Wederom waren de meeste boetes voor opgevoerde fietsen (10). Naast rijden zonder geldig rijbewijs (6) en helmen die niet volgens de kinband gesloten waren (3) werden de boetes uitgedeeld voor diverse overtredingen.

De controle werd uitgevoerd door het politieteam uit Enschede, een verkeershandhavingsteam en leden van de vrijwillige politie, samen met motorrijders van het district.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.