Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

McDonald €™s neemt nieuwe reclame op in Enschede

195694 667800

In de McDonald s op het Woonplein in Enschede zijn opnames gemaakt voor een muziekplacemat, de McTrax. Dat project is nog in de opstartfase, de placemats zijn nog niet te verkrijgen in de restaurants van McDonald s. De reclame zelf is een wereldprimeur.

De McTrax is een interactieve placemat waar tientallen knoppen en een keyboard afgebeeld staan. Via een bluetooth verbinding van een smartphone worden de knoppen bruikbaar, en kan er muziek mee worden gemaakt. Het werkt als een waar touchscreen.

De figuranten in de video zijn geregeld door de Enschedese rapper Haris Trnjanin (25). Het is niet de eerste keer dat hij wordt ingezet voor een reclamecampagne van een wereldwijd bekend merk. Zo was hij ook al eens te horen in een reclame van Coca Cola. Bekijk de reportage van de McDonald s hieronder.



© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM - Foto: Annina Romita
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.