Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Saxion wil International Business School starten

198926 saxion 8

Om studenten optimaal voor te bereiden op een internationale carrière en om buitenlandse studenten aan te trekken, wil Saxion per 1 september 2017 de International Business School vormen.

Volgens Saxion is er een groeiende vraag naar professionals die in staat zijn om in te spelen op de continue veranderingen van de (internationale) samenleving, en het internationaal zakendoen. Zowel studenten als bedrijven spraken hun wens uit voor de vorming van een dergelijke International Business School. Vanuit de International Business School verwerft de student multiculturele vaardigheden en talenkennis en bouwt de student aan internationale netwerken die bijdragen aan betere handelsrelaties.

De nieuw te vormen International Business School is de plek bij Saxion waar alle kennis en kunde op het gebied van international business samenkomen. De Gemeenschappelijke Medezeggenschap Raad van Saxion is om instemming voor de start van de International Business School gevraagd.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.