Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Softbalsters TTT uit Enschede twee keer onderuit bij koploper

200625 198343 image 4272748 1

De softbalsters van Tex Town Tigers hebben niet voor een verrassing kunnen zorgen tegen koploper Sparks. In Haarlem werden beide wedstrijden verloren: 10-3 en 9-2.

In de eerste wedstrijd deed TTT zichzelf de das om. Geheel tegen de gewoonte in grossierde de ploeg in fouten (5) en hielp het de thuisploeg aan meerdere punten. Met name de anders zo betrouwbare korte stop Myrthe Smid ging twee keer in de fout. TTT kwam na een achterstand van 4-0 nog goed terug tot 4-3. In de gelijkmakende zesde slagbeurt sloeg Sparks echter genadeloos toe. De koploper in de Golden League zette zes extra punten op het scorebord en maakte zorgde zo voortijdig een einde van het duel.

In de tweede wedstrijd begon TTT prima. Al in de eerste inning sloeg Isa Los twee punten binnen. Met dank aan Desiree Adriaansz die de hoge bal van Los uit haar handen liet vallen. Daarmee was het wel gedaan met de dadendrang van TTT. Sparks kwam snel op gelijke hoogte en liep in de drie aansluitende slagbeurten uit naar een vroegtijdige zege.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.