Engeland had even daarvoor de 1-1 van Ragnar Sigurdsson om de oren gekregen en de commentator bij Sky Sports wilde van McClaren weten hoe
The Three Lions daar volgens hem mee omgingen. ,,Perfect. De ploeg is niet in paniek, ze domineert."
Vol lof Vol lof voor de ploeg gaat hij verder: ,,Sturridge sticht op de rechterflank gevaar. Dit is de perfecte reactie. Het enige waar Engeland problemen mee heeft, is die grote speler in de spits. Sigurdsson. Uh, nee, Sigthórsson."
'Oh, my word' McClaren is nog niet uitgepraat, of diezelfde Sigthórsson maakt de 2-1 voor IJsland. McClaren ziet het gebeuren: ,,Oh...". Op de achtergrond treuren de presentator en co-presentatrice mee. ,,
Oh, my word...".
Verklaring De commentator vraagt direct aan de trainer, zelf oud-bondscoach van Engeland, of hij het doelpunt wil verklaren. Chagrijnig van die tegentreffer vertelt McClaren vervolgens dat Engeland-verdediger Chris Smalling het de hele wedstrijd al moeilijk had met Sigthórsson, de voormalige spits van AZ en Ajax."
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM