Twee tot nu toe onbekende mannen hebben donderdagmiddag een diefstal met geweld gepleegd, bij een woning aan de Keteldiepstraat in Enschede. Het duo zou naar het huis zijn toegegaan om een iPhone te kopen.
'Nep geld'
De verkoper was op dat moment thuis met een familielid en ging met de verdachten in gesprek. Er werd onderhandeld over de prijs, maar toen de verkoper het geld in de handen kreeg gedrukt, dacht hij dat het vals geld was.
Worsteling
Daaropvolgend ontstond een discussie die uitmondde in een worsteling, waarbij een van de verdachten een mes zou hebben getrokken. Diverse bloempotten en een ruit sneuvelden tijdens de ruzie. Uiteindelijk zijn de twee mannen de woning uitgevlucht met de telefoon, maar zonder hun geld. Een forensisch team van de politie onderzoekt het geld nu.
De verkoper en zijn familielid raakten niet gewond bij de worsteling. De politie is op zoek naar getuigen die meer gezien hebben.
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM