Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

€˜Verbind Enschedese jeugd met buitenlandse leerlingen'

209419 730610

Ze krijgen op een aparte school en in een speciale leeromgeving extra Nederlandse lessen. En daarom komen de leerlingen van de Internationale Schakelklassen (ISK), IOK De Globe en de noodopvang aan de Getfertsingel eigenlijk niet in contact met hun Nederlandse leeftijdsgenootjes.

En dat is jammer, vindt de Enschedese politiek. Juist in deze tijden moet de samenleving in het teken staan van verbinding. Met het aannemen van een motie, door de voltallige gemeenteraad gesteund, wordt het college van B en W gevraagd om een 'verbinding' te creëren tussen Enschedese leerlingen en de leerlingen van ISK, IOK en de noodopvang. Bijvoorbeeld met georganiseerde ontmoetingen. Wethouder Jurgen van Houdt pakt het op.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM - Foto: Annina Romita

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.