Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Rico Latino Summer Sounds op Oude Markt

210996 706232

In de reeks Grolsch Summer Sounds is het donderdagavond de beurt aan salsaschool Rico Latino. Met live optredens van onder meer dj Curtley Jeandor, Brassband Unicum en Gerardo Rosales wordt de Oude Markt omgetoverd tot een waar salsaplein.

Rond 20.30 uur begint de speciale dansworkshop. Iedereen die zich op het plein bevindt leert alle benodigde pasjes voor een avondje swingen op de Latijns-Amerikaanse muziek.

Seventies salsa
Gerardo Rosales presenteert zijn nieuwe project Salsa Vintage. De formatie brengt met nummers van artiesten als Hector Lavoe, Willie Colon, Dimension Latina en Oscar D. Leon een eerbetoon de Salsa Dura van de jaren zeventig.



Rock, blues en Hollandse hits
Café Rocks verzorgt donderdag 4 augustus de derde Summer Sounds-avond op de Oude Markt, bluespodium NiXenMeeR is op 11 augustus aan de beurt. Het is de eerste keer dat café Vrieler aansluit bij het initiatief. Donderdag 18 augustus zorgt het partycenter voor Hollandse gezelligheid.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM - foto: Emiel Muijderman
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.