Het sociaal plan voor de nieuwe wijk Boswinkel-Oost loopt fikse vertraging op. Woningcorporatie Ons Huis verwacht niet vóór 1 januari 2018 een goedgekeurd sociaal plan te hebben.
Afspraken tussen woningcorporatie Ons Huis en de gemeente Enschede kunnen waarschijnlijk pas eind van het jaar worden getekend en niet al deze zomer, zoals eerder de verwachting was. Als partijen het eens zijn geworden, worden de afspraken vervolgens behandeld in de stadsdeelcommissie West. Pas dan treedt de overeenkomst in werking en kan begonnen worden met het opstellen van het sociaal plan.
Opstellen van plan
In het sociaal plan worden zaken geregeld als herhuisvesting en vergoeding in de verhuiskosten. Ons Huis verwacht in de loop van 2017 te beginnen met het opstellen van het sociaal plan. Ons Huis en de gemeente Enschede zijn het op hoofdlijnen al wel eens over het sloopproces, de sloopplanning en het aantal terug te bouwen woningen.
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM - foto: Emiel Muijderman