Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Meedoen Stefan Thesker onzeker bij FC Twente

219608 211654 maxresdefault 10

FC Twente treedt morgen tegen ADO Den Haag aan zonder Chinedu Ede. De aanvallende middenvelder heeft te veel last van een knieblessure. Bersant Celina vervangt hem. Of aanvoerder Stefan Thesker in de basis begint is ook nog een vraagteken. Jeroen van der Lely vervangt de geschorste Hidde ter Avest

,,De blessure van Chinedu lijkt niet ernstig, maar hij heeft nog naweeën van de tik die hij tegen Sparta kreeg. Hij heeft een doof gevoel in zijn hele been'', legt Hake uit. De Duitser speelt morgen dus niet tegen ADO. Bersant Celina vervangt hem, waardoor Twente met een aanval speelt die volledig bij Manchester City onder contract staat. Ook is het een uiterst jonge aanval. Enes Ãnal en Yaw Yeboah zijn negentien, terwijl Bersant Celina vorige week zijn twintigste verjaardag vierde.
Of aanvoerder Stefan Thesker aan de aftrap verschijnt is een vraagteken. ,,Hij is niet helemaal okselfris'', aldus Hake. ,,Stefan merkt de kilometers die hij maakt op het middenveld en dat is hij als centrale verdediger niet gewend.'' Verder zitten Kyle Ebecilio en Dylan Seys morgen voor het eerste bij de 18-koppige selectie van de Tukkers.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.