Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Vanaf woensdag weer broodjes van Bakker Bart

222858 bakker bart

Bakker Bart opent woensdag de deuren van het pand aan de Langestraat 14, op de hoek Langestraat en de Haverstraatpassage. Voorheen was hier schoenenzaak Dolcis gevestigd.

De bakkerij wordt gerund door Kay en Mariska Beumers. Kay is geen onbekende in het Enschedese bedrijfsleven. Hij was eerder eigenaar/bedrijfsleider van de C1000 in winkelcentrum Stokhorst. Het tweetal heeft de winkel ingericht volgens de nieuwe winkelformule met ruimte voor 'ondergeschikte horeca'. De zaak biedt plaats aan veertig tot vijftig gasten.

Bakproces
Centraal in de nieuwe formule staat ook het bakproces. Onder toeziend oog van de klanten worden de hele dag door vers brood en andere broodproducten gebakken.

Sluiting
In april ging een vestiging van Bakker Bart aan de Kalanderstraat na twintig jaar op slot. Reden voor de sluiting was de hoge huur, die de franchisenemer naar eigen zeggen moest betalen.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.