Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Subsidie voor culturele projecten in Enschede

224470 Subsidie

Zeven culturele projecten in Enschede krijgen dit kwartaal een subsidie. Vanuit het Prins Bernard Cultuurfonds en het Haersoltefonds wordt bijna 17.000 euro verdeeld.

Het Valerius Ensemble krijgt daarvan 7500 euro voor een project gericht op vmbo-leerlingen. Verder gaat er 5000 euro naar het Prinses Christina Concours. Kleinere bijdragen gaan naar een bandjeswedstrijd van Kaliber Kunstenschool, Zainab Lax ontvangt een studiebeurs voor muziektherapie in Istanbul, er is een bijdrage voor het project Borboleta & de verhalen en het koor Inspiration in Boekelo krijgt geld voor een digitale piano.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.