TV Enschede FM sprak met Daniëlle de Vries, voorzitter van wijkraad Bothoven. Beluister het fragment hierboven en bekijk ook de beelden.
Jij in de Wijk ging alvast de wijk in met organisator en voorzitter van de wijkraad Daniëlle de Vries en wijkagent Bennie Visschedijk. Met simpele tips kun je toch een stukje preventie uitoefenen , aldus Wijkagent Visschedijk. Wat we het meeste herhalen is het denken aan je voordeur als je de woning verlaat. Heel simpel maar daarmee voorkom je al heel veel.
Het is de vierde keer dat de bewoners de preventiedag organiseren. Mensen vinden het leuk dat de wijkraad en bewoners 1 Dag Niet samen opzetten , vertelt De Vries. De samenwerking tussen bewoners en ondernemers, politie en brandweer is heel goed, heel laagdrempelig. Je hoeft maar iets te vragen en ze staan voor je klaar.
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM