Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Henk Wijngaard treedt op voor patiënten MST

227350 Henk Wijngaard

Zanger Henk Wijngaard trad donderdagmiddag op in het Medisch Spectrum Twente in Enschede. Hij zong op de dialyse-afdeling voor de patiënten die daar hun bloed laten dialyseren.

Wijngaard verving zanger Frank van Etten, die te ziek was om op te treden. Van Etten had via zijn Facebook-pagina een meet en greet verloot onder al zijn volgers. MST-medewerkster Karina Veld was een van de ruim 300 mensen die reageerden. Zij schreef dat er patiënten zijn die de zanger geweldig vinden, maar door hun ziekte niet naar zijn optredens kunnen. De zanger koos deze inzending als winnende.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.