Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

VIDEO Enschedeërs rijden naar de Noordkaap voor het goede doel

228033 norway 378252 640

De Arctic Challenge start op 14 januari, een tocht van 7000 kilometer van Nederland naar de Noordkaap met twee man per auto.

Maar er is nu, voor het eerst in jaren, weer een vrouwenteam. De twee vrouwen komen uit Enschede. De wedstrijd levert geld op voor verschillende doelen, elk team kiest een eigen goede doel. Er doet nog een ander team mee uit Enschede, dat team rijdt voor KiKa. Zondagmiddag hield het team een benefietgala voor KiKa bij Café Vrieler.

De 'challenge' is volgens de organisatie niet alleen bedoeld voor het goede doel. Het is ook bedoeld als test voor de teams in de auto om te kijken hoe de bestuurders omgaan met bijvoorbeeld vermoeidheid en tegenslagen.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.