Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Boswinkel heeft schoonste winkelcentrum van Enschede

228873 DSC 0075

Het winkelcentrum van Boswinkel is het schoonste winkelgebied van Enschede. Dat kregen de ondernemers vrijdagmiddag te horen van wethouder Patrick Welman.

Het Miro Center en winkelcentrum Op de Brouwerij eindigden in Enschede als tweede en derde. Winkelcentrum Boswinkel eindigde op de 25e plaats van heel Nederland. De verkiezing van de schoonste winkelgebieden wordt jaarlijks gehouden. De afgelopen maanden zijn in totaal 558 winkelgebieden in Nederland onderzocht. Er werd gekeken naar schoonheidsgraad, schoonbeleving en algehele tevredenheid over het winkelgebied.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM. Foto: Rob ter Stege.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.