Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

VIDEO Naast drogisterij ook lunchroom en kunstgalerie in V&D-pand

230891 VD Enschede 1

Naast een pop-up store van drogisterijketen Die Grenze, komt er ook tijdelijk een lunchroom en een kunstgalerie in het oude V&D-pand aan het Van Heekplein in Enschede.

In dezelfde hoek als de pop-up store van Die Grenze komt een lunchroom, gerund door Tim Wissink of Geerdink en Monique Heinink van de gelijknamige ijssalon. Het duo wilde vier schilderijen aan de lunchroommuren en richtte via Facebook een oproep aan kunstenaars. Toen daar zoveel reacties op kwamen, ontstond het idee voor een kunstgalerie. Richt die maar in op de eerste etage, riep Bert Hesselink, eigenaar van Die Grenze en huurder van het pand.

Opening
Ruim voor de feestelijke decembermaand gaan de deuren van het oude V&D-pand aan het Van Heekplein open. Komende donderdag klokslag negen uur is het zover. Geen officiële poespas, maar gewoon de deuren open.

Neem hier alvast een kijkje in het pand.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.