Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Is er weer een autopyromaan actief in Enschede?

231362 Auto brand

Twintig autobranden in precies een jaar tijd. De politie houdt er ernstig rekening mee dat er een of meerdere brandstichters actief zijn in Enschede.

De autobrand die zich in de nacht van dinsdag op woensdag voordeed aan de Fazantstraat heeft het totaal aantal autobranden in Enschede in twaalf maanden tijd op twintig gebracht. Woensdag hield de politie een uitgebreid buurtonderzoek in de Fazantstraat, maar over de uitkomsten daarvan kan ze nog niets zeggen. De schrik zit er goed in bij de buurtbewoners. Tegen 12 uur 's nachts werden zij opgeschrikt door een brandende auto. De brandweer, die snel ter plaatse was, had moeite het vuur te bestrijden.

2015
In de laatste twee maanden van 2015 was het elf keer raak en dit jaar zijn er negen auto's in vlammen opgegaan. Niet van alle autobranden kan trouwens gezegd worden dat ze zijn aangestoken. In elk geval de brand eind juli, in een auto aan de Sonatestraat, betrof de oorzaak een technisch mankement.

In de weken daarna gingen nog voertuigen in vlammen op aan de Faberstraat, Kevelhamhoek, Hoge Bothofstraat en de Fazantstraat.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.