Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

AUDIO Apenkooi voor volwassenen in gymzaal in Enschede

232890 Apenkooi

Volwassenen kunnen vrijdagavond apenkooi spelen in Enschede. In een gymzaal kunnen 20-plussers zich weer uitleven zoals vroeger. Probeer te ontkomen aan de tikker via allerlei touwen, trampolines en klimrekken. En raak je de grond, dan ben je af.

Enschede FM sprak met Christina Lahdou van Play The Game. Beluister het fragment hierboven.

Wie tijdens het potje apenkooien gewond raakt, kan terecht bij de EHBO die aanwezig is. Van 20.00 tot 21.00 uur wordt er apenkooi gespeeld, daarna start een afterparty met een dj. Het evenement is opgezet door Play the Game en wordt gehouden in de gymzaal van basisschool Park Stokhorst aan de Hoge Boekelerweg.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.