Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

AUDIO Oud-Hengeloër tekent skyline van Enschede op papier

232726 Skyline Enschede

Hij tekende eerder al de skyline van zijn geboorteplaats Hengelo en nu kan hij Enschede daaraan toevoegen. Lex van Elten werkte afgelopen week aan de skyline van de grootste stad van Twente, waarbij kenmerkende gebouwen als de Alphatoren, de Grolsch Veste, de grote kerk en het Rijksmuseum Twenthe voor op de panoramatekening pronken.

Van Elten, geboren en getogen in Hengelo, is illustrator van beroep en tekent steden op een gedetailleerde manier. Naast die van Hengelo en Enschede tekende hij eerder al de skyline van Amersfoort. Niet op papier, maar op de muur van een hotel in de stad.

Enschede
De vraag is: waar begin je met het maken van zo'n panoramatekening? Enschede FM sprak met Van Elten. Beluister het interview hierboven.
De panorama van Enschede is te koop in de webwinkel van Van Eltens bedrijf, Citystylo.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM - Foto: Lex van Elten
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.