Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Thesker: €˜Ons niveau was niet goed genoeg €™

233244 200128 FC Twente Fans 2 4

FC Twente verloor zaterdagavond met 3-2 bij NEC. De Tukkers hadden maar liefst 68 procent balbezit. ,,Dit was precies hun plan. Ze geven ons de bal en wachten op fouten van ons , blikte aanvoerder Stefan Thesker terug op de eerste nederlaag sinds 10 september. ,,We hadden teveel slordigheden in ons spel. En dan krijg je zulke lullige tegendoelpunten.

In de tweede helft rechtte FC Twente deels de rug, maar dat was niet toereikend voor een resultaat. ,,Eigenlijk moeten we dan nog meer druk zetten. We kregen de kansen nog wel om te winnen , zag Thesker.

Via Enes Ãnal vond FC Twente, na een 2-0 achterstand halverwege, vroeg in de tweede helft aansluiting. Maar de tegentreffer viel te snel. ,,De laatste tijd hebben we telkens momenten dat-ie net niet goed valt, en dat achterin iedere bal raak is , zegt Thesker.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.