Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

VIDEO Supermarkt Dirk vertrekt van Oogstplein in Enschede

236804 Hoek Jan Vermeerstraat

Supermarkt Dirk van den Broek gaat definitief verhuizen van het Oogstplein naar de Jan Vermeerstraat/hoek Wethouder Nijhuisstraat. Dat werd vrijdag bekend bij de ondertekening van de exploitatieovereenkomst voor dit te renoveren deel van Stadsveld.

Enschede FM sprak met wethouder Patrick Welman over de plannen in Stadsveld. Beluister het fragment hierboven en bekijk ook de beelden.

Over de verhuizing van Dirk heeft jarenlang onduidelijkheid bestaan. Dat had te maken met de economische crisis. Het verwerven van particuliere woningen boven de supermarkt bleek lastig. Ook leidden ontwikkelingsplannen tot meningsverschillen tussen partijen die samen wilden optrekken. Onbekend is wat er met het winkelpand van Dirk aan het Oogstplein gebeurt.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.