Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Geld Twente voor Twente naar staantribune

237183 746865 Thumb Large

Een tour door de regio, een opknapbeurt voor het trainingscentrum en een staanvak in de Grolsch Veste. Dat zijn drie van de zes bestedingsdoelen voor de 83.000 euro die zijn opgehaald met de actie Twente voor Twente.

TV Enschede prak met Frans van Buren, woordvoerder van Twente voor Twente. Beluister het fragment hierboven.
Supporters stampten de actie een aantal maanden geleden in korte tijd uit de grond om FC Twente een steuntje in de rug te geven en de hele regio weer achter de voetbalclub te krijgen. Er wordt ook geld vrijgemaakt voor de jeugdscouting, een overkapping bij het trainingscomplex en twee grote banners met daarop de namen van alle Twentse gemeenten en plaatselijke supportersverenigingen, voor bij de ingang van de Grolsch Veste.

Twente voor Twente stopt niet te bestaan, de organisatie wordt ondergebracht bij Twente Verenigt! De leden krijgen een stem in het vaststellen van toekomstige doelen en op te zetten acties. Vijfduizend euro van het ingezamelde geld wordt gebruikt voor de doorstart.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.