Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

FC Twente moet zaakwaarnemer betalen voor Hölscher

238208 tim holscher

FC Twente weet pas over drie weken de definitieve uitspraak in de arbitragezaak tegen zaakwaarnemer Rob Janssen. De arbitragecommissie heeft het kantoor van Janssen, Wasserman, drie weken de tijd gegeven om met aanvullend bewijs te komen in zake de transfer van Kamohelo Mokotjo.

In de zaak om Tim Hölscher is Janssen in het gelijkgesteld. Janssen eiste voor de contractverlenging van de speler uit de eigen opleiding iets meer dan drie ton. In totaal gaat het bij beide spelers om 1 miljoen euro. Janssen deed destijds zaken met Aldo van der Laan, maar in de ogen van de nieuwe clubleiding was die destijds niet statutair bevoegd. Het is goed dat er nu meer duidelijkheid is, al betreft het natuurlijk nog een tussenvonnis'', laat FC Twente in een eerste reactie weten. ,, Dat betekent in dit geval dat het definitieve oordeel in de zaak Mokotjo op een later moment volgt.

De verplichtingen rondom Hölscher waren al door FC Twente voldaan en worden door de arbitragecommissie in stand gehouden. Met alle betalingen in deze zaak tegen Wasserman is overigens rekening gehouden. De zaak die FC Twente zelf tegen Wasserman heeft aangespannen bij het NAI zet zij door. Dat betreft een betalingsgeschil rondom een zogenaamde consultancy-overeenkomst en de vraag welke werkzaamheden daartegenover zijn verricht door Wasserman. Ook dit past binnen het huidige beleid van FC Twente om kritisch te kijken naar betalingen en daar tegenover staande verplichtingen.

FC Twente heeft bij het Nederlands Arbitrage Instituut (NAI) een zaak aangespannen, waarin zij een bedrag van Wasserman terugvordert. Dat bedrag is door de club in een eerder stadium voldaan, maar het is volgens het huidige bestuur van FC Twente niet duidelijk welke diensten Wasserman daarvoor heeft geleverd. Deze kwestie neemt nog geruime tijd in beslag.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.