Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Code geel in Twente: KNMI waarschuwt voor gladde wegen

239811 239521 yucca plant 1721515 960 720

Het KNMI heeft voor woensdagavond, -nacht en donderdagochtend code geel afgegeven. Weggebruikers wordt opgeroepen voorzichtig te zijn vanwege bevriezing van natte weggedeelten.

Het kwik daalt woensdagnacht tot onder het vriespunt, waardoor de kans op gladheid toeneemt. Het KNMI roept verkeersdeelnemers op hun rijgedrag aan te passen en het weerbericht nauwlettend in de gaten te houden.

Duur
Code geel is van kracht van woensdagavond 22.00 uur tot donderdagochtend 12.00 uur. De provincie Overijssel laat op Twitter weten dat er extra veel gestrooid wordt.

Ongelukken

Vorige week gebeurden er 4 ongelukken in nog geen uur tijd op de A1 tussen Oldenzaal en de Duitse grens. Ook elders in Twente kwamen automobilisten de afgelopen weken in de problemen vanwege de gladheid.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.