Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Volgend jaar weer winterbierfestival in Grote Kerk Enschede

241926 image 6833309

Het Winter Wonders Winterbierfestival in de Grote Kerk in Enschede krijgt na een succesvolle tweede editie volgend jaar een vervolg. "Dat kan niet anders, dat moet gewoon. De mensen zijn enthousiast en de brouwers zijn tevreden , aldus organisator Rocco Chin.

Hoe krijg je een kerk vol? Rocco Chin weet het: organiseer een Winterbierfestival. Alle 600 kaarten voor het tweede Winter Wonders Winterbierfestival in de Grote Kerk op de Oude Markt waren al voor de happening op zaterdag verkocht. Op Facebook werd bijna om kaartjes gesmeekt. De formule met negen brouwerijen, vijftig verschillende bieren, livemuziek en lekkere hapjes slaat aan. Een volle kerk met bierdrinkende mensen is het resultaat.

"De locatie is fantastisch mooi. En je ziet steeds meer mensen speciaal bier drinken. Ik zie veel klanten van de winkel. Maar er zijn ook veel Duitsers, uit Münster, Krefeld.'' Met 'winkel' doelt Chin op Stanislaus Brewskovitch, zijn speciaalzaak voor bieren aan de Heurne in Enschede. "Het is de sfeer van de locatie in combinatie met de muziek. We willen jonge muzikanten een podium geven. En we hebben mooie, kleine brouwers'', zegt Chin.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM Foto: Reinier van Willigen
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.