Op het Stationsplein staan tot 9 februari zestien portretten van slachtoffers van mensenhandel. Burgemeester Onno van Veldhuizen en Bert Boerman, gedeputeerde van de provincie Overijssel, openden deze tentoonstelling. De tentoonstelling is een initiatief van CoMensha. Deze landelijke organisatie zet zich in voor een beter leven van slachtoffers van mensenhandel. Op de expositie worden foto s van slachtoffers anoniem getoond. Alleen de ogen zijn te zien.
Behalve voor het doen van een melding kunnen mensen bij het meldpunt terecht met vragen over wat te doen als zij vermoeden dat iemand in hun omgeving in handen is gevallen van een loverboy. Een andere taak van het meldpunt is advies en voorlichting geven over deze problematiek.
TV Enschede FM sprak met Theo Hijkoop. Beluister het interview hierboven.
Het meldpunt is te bereiken via tel. 06 10223929. Meer informatie is te vinden op de website
meldpuntloverboyproblematiektwente.nl© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM. Foto: Pixabay.