Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Fred Rutten ontslagen bij Al-Shabab

243165 54946 Rutten

Fred Rutten is niet langer de trainer van Al-Shabab. De Nederlandse oefenmeester werd na de achtste nederlaag op rij ontslagen door de club uit de Verenigde Arabische Emiraten.

De 0-4 nederlaag in eigen huis tegen Al Ittihad Kalba deed de clubleiding besluiten om Rutten op straat te zetten. De laatste overwinning dateerde van 25 november tegen Al Nasr (0-1). Bij Al Shabab staat ook Ruud Boymans onder contract. De oud-spits van onder andere FC Utrecht werd door Rutten meegenomen naar Dubai.
Het officiële Twitter-account van Al Shabab bevestigt het vertrek. ,,De tijdelijke commissie voor het beheer van de voetbalclub heeft formeel besloten om de diensten van de Nederlander Fred Rutten te beëindigen en hoopt binnenkort een alternatieve coach te onthullen", aldus het statement van de club.

In het verleden was Rutten werkzaam bij FC Twente, Schalke 04, PSV, Vitesse en Feyenoord. Sinds mei 2016 had Rutten de leiding over Al Shabab. De club staat nu op de achtste plaats in de competitie.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.