Merve B. uit Enschede definitief 12 jaar achter tralies
Enise Merve B. uit Enschede, die zich in 2014 met Antonio Marcos van der P. in 2014 schuldig maakte aan afpersing, zware mishandeling en ontvoering, moet definitief twaalf jaar de cel in. Dat meldt de NOS. De vrouw was in cassatie gegaan, maar de Hoge Raad verwerpt dat verzoek.
Volgens de NOS heeft B. bijna alle misdaden die haar worden verweten, bekend. Alleen de poging tot doodslag op een vrouw in Meppel zou zij tegenspreken. Dat was vogens de advocaat van B. de belangrijkste reden om in cassatie te gaan. Maar volgens de NOS ziet de Hoge Raad geen reden de zaak weer te verwijzen naar het hof.
Bonnie en Clyde
B. en haar partner trokken een spoor van geweld door het land en hielden Nederland twee weken in de ban. Het tweetal werd uiteindelijk na een massale klopjacht aangehouden in een hotel in het Duitse Schwerte. Dankzij hun rooftocht kreeg het 'gangsterduo' de bijnaam Bonnie en Clyde.
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze
contactpagina.