Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Politie Twente wacht onderzoek af voor maatregelen tegen inspecteur

245778 image 6879708

De leiding van de politie Oost Nederland zegt nog geen standpunt te hebben ingenomen over maatregelen tegen de inspecteur die vorig jaar, volgens het Openbaar Ministerie ten onrechte, een man aanhield.

Volgens de leiding is het interne onderzoek naar dit incident gestart. Eenheidschef Stoffel Heijsman: "Pas als de resultaten van dat onderzoek bekend zijn kunnen wij een standpunt innemen over mogelijke maatregelen".

De politie heeft dus geen bezwaren tegen het nemen van maatregelen tegen medewerkers die in overtreding zijn, maar dat onderzoek nog moet uitwijzen of daarvan in deze zaak sprake was.

Zoals eerder gemeld heerst er bij de politie in Twente onvrede over de opstelling van het Openbaar Ministerie. Dat stelt dat de inspecteur fout handelde en dat de politie maar passende maatregelen tegen hem moest geven. Daarna wil het OM kijken of dat afdoende is.
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM. Foto: Carlo ter Ellen.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.