Oussama Assaidi werd zondag in het thuisduel tegen Feyenoord (0-2), net als vorige week tegen PEC Zwolle, na ongeveer een uur gewisseld. Ik merkte dat m n benen vol liepen. Dat irriteert me. Juist in dat laatste half uur komen de ruimtes en kan ik het verschil maken , aldus de buitenspeler.
Assaidi is de komende tijd nog niet fit genoeg om negentig minuten te spelen. Wanneer dat precies is, is moeilijk te voorspellen , zegt hij. Ik speelde nu m n tweede wedstrijd in een jaar tijd. Ik werk keihard aan m n conditie.
De vleugelaanvaller speelde wederom een goede wedstrijd. Hij bracht Fredrik Jensen met een voorzet zelfs nog in stelling, maar de aanvallende middenvelder werd afgevlagd voor buitenspel. Dat was het niet , aldus Assaidi. Twee, drie keer zaten de scheidsrechters ernaast. Maar wat koop je daar achteraf voor?
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM. Foto: Lars Smook