Een van de mogelijkheden die Hake openhoudt is de zogenaamde PSV-variant. In Eindhoven speelde Twente met een zogenaamde open linkerkant. Dejan Trajkovski was de linkermiddenvelder die voortdurend in dat gat moest komen. Twente speelde in Eindhoven destijds een prima wedstrijd en hield PSV op 1-1. "Ajax is geen PSV, maar het is een optie om het zo te doen", aldus Hake. "Aan de andere kant is het misschien ook wel interessant om te zien hoe de spelers zich houden in onze vaste formatie."
1200 Twente-supportersHake is onder de indruk van het feit dat er zondag in De Arena maar liefst 1200 Twente-supporters zijn. "Dat geeft wel aan dat het leeft en hoe goed de wisselwerking is tussen de fans en de spelers", aldus de oefenmeester, die afgezien van Oussama Assaidi de beschikking heeft over een fitte selectie. Assaidi keerde vrijdag overigens terug op het trainingsveld. Hij werkte apart van de groep aan zijn herstel.
De wedstrijd Ajax - FC Twente is vanaf 16.45 uur live te horen op Enschede FM. De uitzending van FC Twente Radio begint om 16.00 uur.
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM.