Een 20-jarige fietser uit Gronau werd tegen 20.40 uur op de straat Schürblick vlakbij de Nederlandse grens beroofd van zijn mobiele telefoon. Het slachtoffer kreeg een klap en raakte licht gewond. De beide daders vluchtten op een scooter.
Een 19-jarige man uit Gronau werd om 21.55 uur in de omgeving van het stadspark slachtoffer van straatrovers op een scooter. Ze pakten de fietser zijn mobiele telefoon en portemonnee af. Ook in dit geval raakte het slachtoffer licht gewond door klappen. Een van de daders dreigde bovendien met een mes.
Later op de avond hield de politie de beide broers aan op de Konrad-Adenauer-StraÃe. De scooter en een mes zijn in beslag genomen. De rechter beslist vandaag of de verdachten vast blijven zitten.
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM. Foto: Pixabay