Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Gewelddadige straatroven in Gronau, politie houdt broers aan

255505 boeien

Na twee roofovervallen in Gronau heeft de Duitse politie dinsdagavond laat twee verdachten aangehouden. Het gaat om twee broers van 24 en 28 jaar oud uit Gronau.

Een 20-jarige fietser uit Gronau werd tegen 20.40 uur op de straat Schürblick vlakbij de Nederlandse grens beroofd van zijn mobiele telefoon. Het slachtoffer kreeg een klap en raakte licht gewond. De beide daders vluchtten op een scooter.

Een 19-jarige man uit Gronau werd om 21.55 uur in de omgeving van het stadspark slachtoffer van straatrovers op een scooter. Ze pakten de fietser zijn mobiele telefoon en portemonnee af. Ook in dit geval raakte het slachtoffer licht gewond door klappen. Een van de daders dreigde bovendien met een mes.

Later op de avond hield de politie de beide broers aan op de Konrad-Adenauer-StraÃe. De scooter en een mes zijn in beslag genomen. De rechter beslist vandaag of de verdachten vast blijven zitten.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM. Foto: Pixabay
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.