Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Jongens proberen meisje (17) te overvallen in Enschede

256751 politie jas NIEUW2 63

Ze werd in steegje in gedrukt, waarna ze door drie jongens tegen de grond werd gewerkt. Een 17-jarig meisje uit Enschede is maandag slachtoffer geworden van een poging tot straatroof. Omdat ze zich bleef verzetten kon worden voorkomen dat de daders iets konden stelen.

Het meisje stapte maandagmiddag rond 14.00 uur op de Hesselinklanden uit de bus. Enkele ogenblikken later werd ze door de overvallers bij haar schouder gegrepen en een steegje in gedrukt. Door haar verweer werd voorkomen dat er iets werd gestolen. Wel werd ze meerdere keren geschopt door haar belagers. Toen ergens in de buurt hoorbaar een deur open ging, sloegen de daders op de vlucht.

Signalement
De politie zoekt getuigen van de straatroof. Van de jongens is het volgende signalement bekend: de jongen die probeerde de telefoon van het meisje te pakken is ongeveer 1,75 meter lang, heeft een gezet postuur en droeg een zwarte spijkerbroek met gaten op de knieën. Verder had hij een donkere bivakmuts op. De twee andere jongens zijn 1,85 a 1,90 lang en hebben een slank postuur. Alle drie droegen een baard en spraken in de Turkse taal.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.