Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

VIDEO Kerkklok wordt gered bij sloop oude kerk Boekelo

260029 781343

Het duurt niet zo lang meer of de noodkerk uit 1964 van Boekelo ligt voor de vlakte. Vooruitlopend op de sloop haalde Boekeloër Arend Stokkers donderdagochtend de klokkenstoel met klok van de kerk aan de Kwinkelerweg.

TV Enschede sprak met Arend Stokkers en vroeg hem wat er volgens hem met de klok moet gebeuren. Bekijk de reportage hierboven.

Boekelo is z n kerk kwijt , zegt Stokkers met enige spijt in z n stem. M n vader Herman heeft zich altijd druk gemaakt om de kerk, stortte de fundatie en dacht mee over de bouw van een stenen kerk even verderop. Hij neemt de klok in eerste instantie mee naar huis. "Ik geef Boekelo de kans om een idee te bedenken wat we met de klok kunnen doen", besluit hij.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM. Foto: Emiel Muijderman
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.