Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

KNVB biedt FC Twente hulp aan na politie-inval Vak-P

260185 Grolsch Veste 2 52

FC Twente hoeft niet te vrezen voor een straf van de KNVB naar aanleiding van de gebeurtenissen donderdagavond tijdens de wedstrijd tegen PSV.

,,Daar is geen sprake van'', zegt woordvoerder Bram Groot van de voetbalbond. De aanklager betaald voetbal komt normaliter snel in actie bij zaken die zich binnen het stadion afspelen. Zo heeft Twente onlangs al meerdere boetes gekregen vanwege teksten op spandoeken. Maar in dit specifieke geval laat de KNVB de club FC Twente met rust.

,,Wij hebben de club op allerlei manieren hulp aangeboden'', zegt Groot. Er is vrijdagmorgen contact geweest tussen de interim-baas van de KNVB Gijs de Jong en technisch- en commercieel-directeur Jan van Halst.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.