Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Opbrengst boek Munsterman niet per se naar FC Twente

261236 347618

Joop Munsterman liet enige tijd geleden in De Twentsche Courant Tubantia weten dat de opbrengst van zijn boek Rood Bloed naar FC Twente, of een aan de club gelieerde organisatie zou gaan. In het boek wordt daarin echter nuance aangebracht. Nu gaat de opbrengst naar een nader te bepalen goed doel in de regio Twente.

Het boek komt deze week officieel uit, maar gaat online via een pdf-bestand al de regio rond. Munsterman is daar ontstemd over. In het boek gaat de oud-bestuurder in op zijn jarenlange voorzitterschap bij FC Twente. De schuld voor de grote financiële chaos die is ontstaan, legt de Hengeloër vooral bij anderen neer.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.