Stevens hield een goed gevoel over aan de eerste groepstraining sinds tijden. "Over de kwaliteit moeten we het nog niet hebben, maar het voelde goed om terug te zijn", aldus de doelman, die 3.5 maand revalideerde in Antwerpen na zijn knieblessure.
Meespelen
Stevens hoopt dat hij dit seizoen nog enkele competitieduels kan spelen. "De beloften moeten nog 4 wedstrijden. Het zou mooi als ik er daar nog 2 van kan meepikken." Stevens hoopt zich op die manier ook in de kijker te spelen, want de goalie vertrekt aan het eind van dit seizoen bij Twente en heeft nog geen nieuwe club.
De eerste doelman van Twente, Nick Marsman, ontbrak dinsdag op de training. Hij wordt gehinderd door een teenblessure. De verwachting is dat hij zaterdag wel gewoon kan spelen tegen AZ.
Andersen
Joachim Andersen trainde zonder problemen mee. De Deense verdediger viel afgelopen zaterdag uit, nadat hij vol op de knie was geschopt door NEC-aanvaller Rayhi. Tot woede van de bank van Twente ontging die overtreding scheidsrechter Blom. Andersen verliet even later strompelend het veld.
Een andere centrale verdediger, Stefan Thesker, trainde alweer voor zichzelf. Thesker ontbrak tegen NEC vanwege een scheurtje in de lies.
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM. Foto: Emiel Muijderman