Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Hudson's Bay Enschede krijgt ook La Place-restaurant

267121 v en d

In alle warenhuizen die Hudson's Bay de komende jaren opent in Nederland - behalve die in Amsterdam - komt een restaurant van La Place. Dat hebben de twee bedrijven vandaag aangekondigd. Ook meldt Hudson's Bay de komst van een distributiecentrum in Mijdrecht. Het warenhuis komt in 2018 ook naar Enschede.

Hudson's Bay opent in het derde kwartaal van dit jaar zijn eerste warenhuizen in ons land. Ook in Enschede wil Hudson's Bay het gat vullen dat het faillissement van V&D heeft achtergelaten in het winkellandschap. De keten heeft in de steden waar het neerstrijkt ook veelal gekozen voor panden waar voorheen de failliete branchegenoot in was gevestigd.

De Canadese retailer betrekt daarbij in de meeste gevallen panden die leeg zijn komen te staan door het faillissement van branchegenoot V&D, het vroegere moederbedrijf van La Place.

Na de ondergang van V&D maakte La Place een doorstart onder de vleugels van supermarktconcern Jumbo. De warenhuisketen zelf bleek niet meer te redden. Hudson's Bay wil dat gat in het Nederlandse winkellandschap nu opvullen.

Distributiecentrum

De warenhuizen zullen worden bevoorraad vanuit Mijdrecht. Voor die plek is gekozen wegens de strategische ligging tussen de vier grootste steden. Tot dusver zei Hudson's Bay nog dat het voor zijn uitbreiding naar Nederland gebruik zou gaan maken van bestaande infrastructuur in andere Europese landen.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM. Foto (archief): Charel van Tendeloo
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.