Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Eredivisie presenteert nieuw logo, maar 'vergeet' FC Twente

268174 eredivise

De Eredivisie heeft vrijdagmorgen het nieuwe logo voor komend seizoen gepresenteerd. In een filmpje laat het de totstandkoming van het logo zien, maar daarin wordt FC Twente 'vergeten'.In het begin van het filmpje worden de logo's van alle Eredivisieploeg kort getoond. Althans, het logo van FC Twente wordt niet getoond. Een opvallende aanwezige is De Graafschap, dat in de Jupiler League acteert.Vorig seizoenSaillant detail is dat De Graafschap en FC Twente vorig jaar allebei kans hadden om dit seizoen in de Eredivisie te spelen. FC Twente werd aanvankelijk teruggezet naar de Jupiler League, waardoor degradant De Graafschap de plek in het seizoen 2016/2017 zou innemen. Na de uitspraak van de beroepscommissie was het toch FC Twente dat de plek op het hoogste niveau innam en speelde De Graafschap dit seizoen in de eerste divisie.

Niks gehoord
Bij FC Twente hebben ze niks gehoord van de KNVB over het filmpje: "Maar iedereen maakt fouten", aldus Richard Peters, perschef van de Enschedeërs.
Niet veel later publiceerde de KNVB een nieuw filmpje over het nieuwe logo van de Eredivisie, met daarin het logo van FC Twente.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM. Foto: Eredivisie
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.