Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

18 treffers: topscorer Unal is de beste van het seizoen

268561 enus unal

Bij FC Twente werd zondagmiddag afscheid genomen van de vertrekkende spelers Nick Marsman, Dylan Seys en Enes Bunjaki.

De club zette ook de huurlingen Enis Unal, Bersant Celina en Yaw Yeboah in het zonnetje, hoewel het nog niet bekend is er met de spelers van Manchester City gaat gebeuren. Celina stond tegen FC Groningen in de basis, maar werd in de rust vervangen. Yaw Yeboah bleef 90 minuten aan de kant.

Laatste wedstrijd
Topscorer Unal scoorde vlak voor tijd zijn achttiende treffer van het seizoen. De Turkse spits werd na afloop door De Vriendenkring verkozen tot speler van het jaar. Hoewel Twente graag met Unal verder wil, is de kans groot dat hij tegen Groningen zijn laatste wedstrijd in Enschede heeft gespeeld.

© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.